E-TİCARET MAĞAZANIZ BİZE EMANET

E-Ticaret Danışmanlığı

01
01
Rakip Analizi

E-Ticaret Danışmanlık – Pazarın ve sektördeki diğer firmaların neler yaptığını önceden görmek, pazar payını incelemek, fırsatları ve olumsuz koşulları değerlendirmek, sektöre adım atmadan önce birçok konuda yardımcı olabilir.

02
02
ERP Entegrasyonu

Günümüz koşullarında geçen her dakikanın önemi çok büyüktür. Eticaret sürecinde ise saniyeler önemlidir.
Kullandığınız ERP programı ile
e-ticaret sitenizin entegrasyonu sayesinde tek tıkla ürün bilgileri güncellenir.

03
03
E-İhracat

E-ihracat ile dünyaya açılan bir pencereniz olsun. Yeni dünyada ürünlerinizi ya da hizmetinizi pazarlamak için ülke ülke seyahat edip boş yere bütçenizi harcamanıza gerek yok.
Uzman yazılımcılarımızın tasarlayacağı bir websitesi ve dijital pazarlama uzmanlarımızın hazırlayacağı dijital pazarlama kampanyaları ile e-ihracata hemen başlayın.

04
04
E-Ticaret Süreç Yönetimi

E-ticaret şirketlerinin süreç yönetimi, lojistik, sosyal medya, dijital pazarlama, marka konumlandırma, dijital PR, kampanya yönetimi ve satış sonrası destek süreçleri e-ticaret yaşam döngüsünün tamamını oluşturur. Bu süreçlerin tamamının en iyi şekilde oluşturulması ve yönetilmesi e-ticarette başarıyı sağlayan en önemli faktördür.

Kısaca e-ticaret olarak anılan “elektronik ticaret” alıcı ile satıcının birbirini fiziksel olarak görmediği dijital ortamda yapılan alım-satım işlemi olarak bilinmektedir. Dijital pazarlar üzerinden yapılan e-ticaret, internetin yaygınlaşmasından kısa bir süre sonra başlamış ardından hızlı bir ilerleme kaydederek bugün neredeyse her alana yayılmıştır. E-ticaret ile satın alamayacağımız ya da satamayacağımız ürün ya da hizmet yok denecek kadar azdır. Günümüzde insanlar birkaç basit e-ticaret programı kullanarak bile ellerindeki ürünleri kısa zamanda satmaktadır. Ancak e-ticareti bir iş haline getirmek isteyen ve kapsamlı bir e-ticaret ağına sahip olmak isteyen bireysel ya da kurumsal firmalar, bu işe başlarken bir e-ticaret danışmanlığı hizmeti almalıdır.

E-ticaret danışmanlık hizmetleri, e-ticarete başlarken alınabilecek en doğru kararları alan, firmayı risklerden ve tehlikelerden uzak tutan, reklam ve pazarlama hizmetlerini doğru bir şekilde yürüten ve hedef kitle ile olan iletişimi güçlü ve kalıcı bir şekilde sağlayan hizmetlerdir. Firmanın sahip olduğu ürün ve hizmetlerin doğru bir şekilde tanıtılması da danışmanlığın görevleri arasındadır.

E-ticaret hizmetleri, işinizde başarıya ulaşmanızın yolunun sitenize olan trafiği değil, sizinle iletişime geçen ve alışveriş yapan kişileri arttırmak olduğunu bilmekte ve ona göre hareket etmektedir. Bu nedenle e-ticarete başlarken, zamanla yanlışların düzeltileceği mantığı ile yola çıkmak oldukça yanlıştır. Çünkü e-ticaret firmaları sektöre nasıl giriş yaparlarsa o şekilde devam ederler. Bu nedenle hızlı, etkili ve kalıcı bir giriş yapılmalıdır. E-ticaret danışmanlık ücretleri bazen fazla bulunsa da bu danışmanlık hizmeti sonucunda uzun süre gelir elde edilebilecek bir iş kurulacağı bu bağlamda unutulmamalıdır.

Firmanızı e-ticaret sektöründe öne çıkarabilecek birtakım faktörler bulunmaktadır. Bunlardan ilki internet sitenizin ve sosyal medya hesaplarınızın 7/24 ulaşılabilir olmasıdır. Müşteriler ulaşımda sıkıntı çektikleri e-ticaret sitelerini tercih etmezler. Bunun haricinde internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu mobil kullanıcı olduğu için, sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir. Hatta siteniz için özel bir mobil uygulama hazırlamanız sizi sektörde oldukça farklı bir konuma taşıyacaktır.

Sitenizin günlük, haftalık ve aylık raporlarını alarak bu raporlar doğrultusunda stratejiler geliştirmeniz, potansiyel müşterilerinizi artıracak bir faktör olacaktır. Aynı zamanda ürünlerinizi doğru bir biçimde tanıtmanız, ödeme seçenekleri sunmanız, kargo anlaşmalarınız, indirim ve kampanyalarınız, sepet hatırlatma seçeneğiniz de e-ticaret sitenizi başarıya ulaştıracak sistemlerdendir.

Bahsi geçen tüm bu sistem ve özellikleri e-ticaret sitenize tek başınıza entegre etmeniz ve devamlılığını sağlamanız zordur. Bu nedenle e-ticaret sektörüne giriş yapmadan önce bir e-ticaret danışmanlığı almanız şarttır. Çünkü e-ticaret danışmanlık hizmetleri sizden önce de birçok e-ticaret sitesini kurup yönettiklerinden, sizden daha fazla tecrübeye sahip olacak, karşılaşabileceğiniz risk ve tehlikeleri önceden tahmin edip önlem alabileceklerdir.

E-ticaret danışmanlık ajansı olarak size tüm bu sistem ve özellikler konusunda hizmet vermek ve sizinle birlikte e-ticaret sitenizin sektörde önemli bir yer edinmesi için çalışmak bizleri mutlu edecektir. Hedeflerinize ulaşmanız için uzman ekibimiz tarafından büyük bir özveri ile çalışılmakta ve sunulan bu e-ticaret hizmetleri ile başarıya en hızlı ve en verimli yoldan ulaşmanız sağlanmaktadır.

Eğer siz de e-ticaret sitenizi kurma aşamasında güvenilir ve profesyonel bir e-ticaret danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, bize ulaşabilir ve sizin için özel olarak çıkaracağımız uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. E-ticaret danışmanlık ücretleri ürün ve hizmetlerinize göre değişiklik göstermek ile birlikte her zaman için uygun tutulmaktadır. Bir diğer yandan bu danışmanlık sayesinde düzenli bir gelir elde edeceğiniz bir e-ticaret sitesine sahip olacağınızı göz ardı etmemelisiniz.

teklif alın