KURUMSAL

Kurumsal Websitesi Tasarımı

Kurumsal web tasarım, neredeyse tüm firmaların ihtiyaçları arasında yer almaktadır. İşinizi büyütmenin ve muhtemel rakiplerinize ulaşmanın en kolay yolu hiç şüphesiz ki; internettir.Peki müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu olan internet için firmanız yatırım yapıyor mu?

Web siteniz sadece firmanızı tanıtan, adresinizin yer aldığı basit bir arayüz mü? Yoksa firmaların sizi ve firmanızı internet üzerinden bulmanıza olanak sağlayan, imajınızı ve kalitenizi yansıtan bir mecra mı?

Web Tasarım
E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı
E-TİCARET

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı Neden Önemli? Günümüz teknolojisinde hızla yaygınlaşan internet kullanımı ile insanların alışveriş alışkanlıkları da değişkenlik göstermektedir. Bir kaç yıl öncesine kadar giyim, elektronik, kitap, cd ve benzeri ürünleri veya herhangi bir hizmeti satın almak için saatlerce dolaşıp zaman harcadığımız mağazalar artık yerlerini yavaş yavaş online alışveriş siteleri yani E Ticaret sitelerine bırakmaktadır.

SÜREÇ

Websitesi Tasarım Süreci

arrow
01
Web Sitesi Tasarım Süreci
Araştırma ve Geliştirme

Sektörünüze dair gerekli analizler yapılıp, daha sonrasında bu analizler kapsamlı bir şekilde incelenip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için fikirler veriyoruz.

arrow
02
Web Sitesi Tasarım Süreci
Güvenli ve Sorunsuz

Websitenize ait güncelleme ve ek taleplerde profesyonel yazılım ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet etmeye hazır. Ekstra güvenlik önlemleriyle dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı üstün korunma.

03
Web Sitesi Tasarım Süreci
Yayınlanmaya Hazır

Araştırma ve geliştirme sürecini tamamladıktan sonraki güvenli ve sorunsuz bir websitesinin inşaasını tamamlamanın akabininde websitenizi yayınlanmaya hazır hale getiriyoruz.

Neden WordPress Altyapısı Kullanıyoruz?

Dünyada 60 milyondan fazla websitesi WordPress altyapısı kullanıyor. Bu sayı ise tüm dünyada açılmış olan sitelerin %23’den fazlasına tekabül ediyor. Unutmayın ki bugün, Amerikan Başkanlık Ofisinin dahi web sitesi WordPress altyapısı kullanıyor.

WordPress ilk çıktığı zamanlarda bu kadar kullanıcıya ulaşacağını tahmin edebilir miydi bilinmez, fakat günümüzde çok yaygın olarak kullanıldığı bir gerçektir. Kişisel sitelerin yanında, kurumsallaşmış birçok şirket bile, internet üzerinden wordpress altyapısına sahip siteler ile hizmet verebilmektedir.

Bu da geliştiricilerin sürekli sistemle ilgilenmesine ve her seferinde sisteme birçok yeni özellik eklemesine neden olmaktadır. Ayrıca bu şekilde sürekli güncellenen bir yazılımın hackerlara karşı maksimum güvenlik sağladığını söylersek te yanılmış olmayız. ​

Sadece WordPress Altyapısı Mı Kullanıyoruz?

Tabiki de hayır. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun altyapıyı kullanıyoruz.

Opencart, Joomla, Prestashop, Magento ve Shopify gibi tüm altyapıları kullanarakta websiteleri tasarlıyoruz. Özel tasarım istediğinizde ise sizin isteğiniz ve talepleriniz doğrultusunda sadece size özel yönetim paneli olan websitesi tasarımı yapıyoruz.

Herhangi bir kurum, kuruluş, şirket, dernek ya da kişi hakkında internet kullanıcılarına bilgi vermek, ürün ya da hizmet sunmak veya internet kullanıcılarını bir araya getirmek amacıyla oluşturulmuş internet sayfalarına “web sitesi” denmektedir. Web tasarımı, bu internet sayfalarının biçim ve içerik olarak doldurulması, internet kullanıcılarına sunulması ve devamlılığının sağlanmasını içeren bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox ve Opera gibi internet tarayıcıları üzerinden ulaşılan web siteleri, web tasarımcıları tarafından hazırlanmaktadır. İnternet kullanıcıları, hakkında merak ettikleri şeyler olan kişiler ya da kurumlar olduğunda bu tarayıcılar üzerinden o kişi ve kurumların web sayfalarına ulaşmak ve onlar hakkında bilgi almak ister. Bu sebeple web sayfaları titizlikle hazırlanmalıdır.

Günümüz teknoloji dünyasında web siteleri artık kişilerin ve kurumların dijital yüzleridir. Bu nedenle oldukça ayrıntılı ve bilgilendirici bir biçimde düzenlenmeli ve bu şekilde internet kullanıcılarına sunulmalıdır. Bir web sitesini eksiksiz bir halde hazırlamak ancak profesyonel web tasarımı hizmeti almakla mümkün olur.

Her web sitesi sahibi, kendi web sitesine daha fazla ziyaretçi çekmek ve çektiği bu internet kullanıcılarını web sitesinde daha fazla tutmak istemektedir. Ziyaretçilerinin sayısı ve web sitesi üzerinde geçirdikleri vakit ile doğru orantılı olarak gelir elde eden web sitesi sahiplerinin bu yüzden kendi sitelerindeki bilgileri her zaman güncel tutması gerekmektedir. Ancak güncellik bir web sayfası için yeterli değildir. Bir web sayfasının kusursuz bir şekilde varlığına devam edebilmesi ancak sürekli olarak web tasarım hizmetleri almasıyla mümkündür.

Web tasarım hizmetleri, web sayfasının bilinirliğini ve içeriğini artırmak için alınmakta, web tasarım uzmanları ise bu eylemleri gerçekleştirebilmek için birtakım yollara başvurmaktadır. Bu yollardan ilki web sitesinin güvenliğini sağlamaktır. Sonuçta hiç kimse kişisel bilgilerinin korunmadığı ve üçüncü kişiler ile paylaşıldığı bir web sayfasında bulunmak istemez. Daha sonra web sayfasının özgünlüğü ve içerik kalitesi gelmektedir. İnternet kullanıcıları bütün yazıları kopyalanmış olan web sayfalarına genellikle ikinci şansı vermez ve bir daha uğramazlar.

Bunların yanı sıra bir web sayfasının iç düzeni, kullandığı renkler, grafikler ve yazı fontları da o sayfanın çok ziyaret edilmesi açısından oldukça büyük önem taşımaktadır.

Web tasarım hizmetleri, tam da bu noktada devreye girmekte ve söz konusu web sayfası için en doğru seçenekleri sunmaktadır. Uzman bir web tasarımcısı, herhangi bir internet kullanıcısından farklı olarak bir web sitesine baktığında o sitedeki eksiklikleri kolayca görebilmekte ve müdahale edebilmektedir.

En iyi web tasarımı hedef kitlesine göre en iyi şekilde göre düzenlenmiş web tasarımıdır. Web sayfanızın amacınıza hizmet etmesi, ürününüzü, sizi ya da hizmetinizi en iyi şekilde tanıtması, ziyaretçileri en kolay ve en hızlı şekilde bilgilendirmesi, mobil uyumlu olması ve arama motorlarında üst sıralarda gözükmesi, başarılı bir web sayfası olmanın ilk koşullarıdır. Sitede kullanılacak olan görsellerin ziyaretçiler için büyük önem arz ettiği de unutulmamalıdır. Görseller aynı zamanda telif içeren ögeler olduğu için, bu aşamada stok görsellerden faydalanmak veya kendi görsellerinizi üretmek yerinde bir karar olacaktır.

Eğer siz de sizin için en uygun web tasarım hizmetini alabileceğiniz, ucuz web tasarım hizmeti veren bir Ankara web tasarım firması arıyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilir, kendi işiniz için özel bir fiyat alabilirsiniz. Web tasarım fiyatları istediğiniz web sayfasının büyüklüğüne ve isteklerinize göre değişiklik göstermekle birlikte firmamız oldukça ekonomik fiyatlar ile size bu hizmeti sunacaktır.

teklif alın