fbpx
Hakkımızda
BİZ KİMİZ?

Yaratıcı ve Yenilikçi Projeler Üretmek İçin Buradayız.

Adburbs Digital Agency, ilgi çekici çevrimiçi deneyimler yaratma ve sonuç alan dijital pazarlama kampanyaları geliştirme konusunda deneyimli, tutkulu, sanatkar ve meraklı profesyonellerden oluşur. Markanızın benzersiz güçlü yönlerini, ihtiyaçlarını ve hedeflerini ele alarak, işinizi, müşterilerinizi, takipçilerinizi ve hayranlarınızı ömür boyu müşterilere ve arkadaşlara dönüştüren strateji, tasarım ve içerik oluşturmada yardımcı olmak için buradayız.

TANITIM VİDEOSU
01
Vizyon

Müşterilerimizin işlerini büyütmelerine ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yenilikçi ve etkili entegre marka pazarlaması ve halkla ilişkiler çözümleri sunmak.

02
Misyon

Sonuç odaklı marka pazarlama programları ve müşterilerimizin farkındalığını artıran, satışlarını artıran ve büyümelerini destekleyen halkla ilişkiler kampanyaları sunmak.

03
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyetinin her şeyden üstün tutulması ve onlara sunulan değerlerin arttırılması Adburbs Digital Agency olarak en önemli çabamızdır.

TAMAMLANAN PROJELER
+
MUTLU MÜŞTERİ
+
GOOGLE ADS REKLAMI
+
SEO PROJESİ
+

Adburbs Digital Agency olarak; çözüm ortaklarımıza sunduğumuz her türlü dijital reklam ve pazarlama hizmetini alanımızda aldığımız birçok yetkin sertifikanın, eğitimin ve uzmanlığın ışığında sunuyoruz. On yılı aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz bu sektörde Google Partners Sertifikalı Adwords Uzmanlığı, Reklam Yönetim Uzmanlığı, Kurumsal Reklam ve Pazarlama Uzmanlığı ve SEO Danışmanlığı gibi birçok hizmeti vermekteyiz.

Günümüz dünyasında reklam ve pazarlama hizmetleri, her sektörde faaliyet gösteren firmalar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Firmalar, ürün ve hizmetlerini reklam ve pazarlama çalışmaları sayesinde potansiyel müşterilerine ulaştırmakta ve bu şekilde hem devamlılıklarını sağlamakta hem de sektörlerinde kalıcı olmaktadır. Ancak bu çalışmaların, eski örnekleri ile karşılaştırıldığında bir hayli değişim gösterdiği görülmektedir. Teknoloji çağında yaşadığımız bu dönemde yazılı ve görsel basın yolu ile yapılan reklam ve pazarlama çalışmalarının yerini dijital reklam ve pazarlama hizmetleri almıştır.

Dijital reklam ve pazarlama hizmetleri, yazılı ve görsel basın yolu ile yapılan örneklerinin aksine daha hızlı ve daha faydalı sonuçlar vermekte, firmaları daha çok potansiyel müşteriye daha kısa zamanda ulaştırmakta ve bu sayede firmaların müşteri skalalarını genişletmesini sağlamaktadır. Dijital reklam, ülkede her geçen gün artan internet kullanıcısı sayısı da göz önünde bulundurulduğunda yeni nesil firmalar için oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir.

Dijital reklam ve internet reklamı doğal olarak eski reklamcılık faaliyetlerinden farklı olduğu için, bu alanda uzmanlaşmış kişiler ve firmalar tarafından yapılmalıdır. İnternet reklamı üzerine uzmanlaşmış firmalardan alınan hizmetlerden görülen yarar, bu firmaların lisanları, sertifikaları ve personellerinin aldığı eğitimler ile birlikte artmaktadır.

Artık reklam hizmetlerinin en önemli şekli haline gelen web reklam hizmetleridijital reklam dünyasının en çok tecrübe ve bilgi gerektiren kısmı olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmaların büyük bir titizlik ile satın aldıkları bu hizmetlerden maksimum fayda beklemesi, bu hizmetlerin oldukça profesyonel ve hatasız bir biçimde verilmesini zorunlu kılmaktadır. Bu sebeple firmaların önceki çözüm ortakları ve sahip oldukları portfolyo çalışmaya karar verme aşamasında müşterilere kesin bilgiler vermektedir.

Ankara dijital reklam sektörünün öncü firması olan Adburbs Digital Agency gerek sahip olduğu portfolyo ve çözüm ortakları gerekse profesyonel, çözüm odaklı ve kaliteli iş anlayışı ile birçok firmanın güvendiği ve uzun süredir birlikte çalıştığı bir ajanstır.

Google aramalarında üst sıralarda yer alabilmek, daha fazla insana ulaşarak iş ağlarınızı daha çok geliştirmek ve firmanıza daha çok müşteri kazandırabilmek için profesyonel bir ajanstan reklam ve pazarlama desteği almanız şarttır. Bu hizmetler ile birlikte kendi işinizi güçlendirmemek olduğunuz yerde kalmanıza ve hatta zaman içerisinde elinizdeki müşterilerinizi de sektördeki diğer firmalara kaptırmanıza sebep olacaktır. Çünkü rakiplerinizin bu hizmetleri profesyonel bir şekilde alması, sektörde onların bilinirliğini artıracak ve sizin itibarınızı düşürecektir. Dolayısıyla, sektöründe kalıcı olmak isteyen bir firmanın web reklam hizmetleri ve dijital reklam hizmetlerine önem vermesi gerekmektedir.

Bu hizmetler sizi sadece potansiyel müşterileriniz ile buluşturmayacak aynı zamanda sizden haberdar olmayan ancak sattığınız ürün veya verdiğiniz hizmetlere ihtiyaç duyan internet kullanıcılarına da sizi tanıtacaktır. Özel algoritmalar sayesinde her geçen gün firmanızın bilinirliğini artıracak olan reklam ve pazarlama hizmetleri ile artık sektörünüzün lideri olmanız bir hayal değil.  Eğer siz de tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve internet reklamcılığının yararlarını kendi gücünüz ve tecrübenizle birleştirmek istiyorsanız hemen bize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, sizin için geliştireceğimiz özel yol haritasıyla sektörde yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.