GOOGLE ADS

Google Ads Reklamları Nedir?

Google Ads Reklamları • Dünya’nın en çok kullanılan mecrasında ürün ve hizmetlerinize yönelik profesyonel Google Sertifikalı Uzmanlarımız tarafından hazırlanacak olan Google Reklamları – Arama Ağı Reklamı, Görüntülü Reklam, Video Reklam – Youtube Reklamları, Alışveriş Reklamı, Yeniden Pazarlama Reklamı ve daha birçok reklam modelini kullanarak reklamlarınız yayınlansın.

Google Reklamları
GOOGLE ADS

Google Ads Reklam Türleri

01
01
Google Arama Ağı Reklamları (Search Engine Ads)

Google Arama Ağı Reklamları (ayrıca arama reklamcılığı, İnternet arama reklamcılığı veya çevrimiçi arama reklamcılığı olarak da bilinir.)Arama ağı reklamcılığını kullanan reklam verenler, reklamlarını, belirli anahtar kelimeleri aktif olarak arayan kullanıcılara gösterir ve reklamlarının her tıklanışında bir ücret öderler. Bu tür PPC reklamcılığı özellikle etkilidir, çünkü arama yapan insanlar, arama sorgusu konusundaki niyetleri hakkında çok fazla açıklama eğilimindedir.

02
02
Google Görüntülü Reklamlar (Display Ads)

Google Görüntülü Reklam Ağı, reklamlarınızın görünebileceği 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur.Görüntülü Reklam Ağı’ndaki siteler dünya genelindeki İnternet kullanıcılarının %90’ına ulaşır.* Görüntülü Reklam Ağı ile reklamlarınızı belirli bir içerik (“açık hava yaşam tarzı” veya “cnn.com” gibi), belirli bir kitle (“genç anneler” veya “yeni bir sedan satın almak isteyen kullanıcılar”), belirli bir konum ve daha fazlası için göstermek üzere hedefleme özelliği kullanılabilir.

03
03
Youtube Reklamları (Video Ads)

YouTube’da ve video iş ortağı sitelerinde müşterilerle farklı yollarla etkileşime geçmek için Google Ads’de bir dizi video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturulabilir.
Kullanılabilir video reklam biçimlerine şunlar dahildir: atlanabilir yayın içi reklamlar, atlanamayan yayın içi reklamlar, video discovery reklamlar,
yayın dışı reklamlar ve bumper reklamlar.

04
04
Google Yeniden Pazarlama Reklamları (Remarketing Ads)

Google Reklamları • Yeniden pazarlama, web siteniz veya mobil uygulamanızla daha önce etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur. Reklamlarınıza, Google veya iş ortağı web sitelerine göz atarlarken bu kitlelerin karşısına stratejik bir şekilde konumlandırılmasına olanak tanır, bu da marka bilinirliğinizi artırmanıza ve kitlelere satın alma işlemi yapmalarına yardımcı olur.

05
05
Google Alışveriş Reklamları (Shopping Ads)

Bir satıcıysanız, çevrimiçi ve yerel envanterinizi tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyaları kullanılabilir. Alışveriş kampanyalarını kullanmaya başlamak için Merchant Center ile ürün verilerinizi yükleriz ve Google Ads’de bir kampanya oluştururuz. Ardından, Google’da ve potansiyel müşterilerinizin sattığınız ürünleri görebileceği web sayfalarında reklamlar oluşturmak için kampanyanız kullanılır. Bu yerleşimler, kullanıcılara metin reklamlardan farklı olarak ürün fotoğrafı, başlık, fiyat, mağaza adı ve diğer bilgileri gösterdiğinden, Alışveriş reklamları olarak adlandırılır. Bu reklam türünde, kullanıcılar reklamı tıklamadan önce onlara sattığınız ürünle ilgili önemli bilgiler verirsiniz. Böylece daha uygun potansiyel müşteriler elde edersiniz.

06
06
Google Mobil Uygulama Reklamları (Mobile App Ads)

Uygulama reklamlarıyla iOS veya Android uygulamanızı Google Arama, YouTube, Google Play ve diğer platformlarda tanıtabilirsiniz. Uygulama reklamlarınızı optimize ederek sizinkine benzer uygulamalarla en çok ilgilenen kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

07
07
Diğer Reklam Türleri

Google Ads'de sektörünüz ya da hizmetiniz ile ilgili sayamadağımız daha birçok reklam türü mevcut.

Hemen bizimle iletişime geçerek size en uygun reklam modellerini Google Ads Hesap Uzmanı arkadaşlarımız belirleyecektir.

Her geçen gün yeni bir gelişme ile karşılaştığımız internet dünyasında artık doğru olarak bildiğimiz birçok şey hakkında yanıldığımıza şahit olmaktayız. Doğru olarak bildiğimiz yanlışlardan biri de basın ve yayın yoluyla yapılan reklamların daha etkili ve daha kalıcı olduğudur. Oysa ki, gelişen teknoloji ve artan internet kullanımı ile birlikte internet reklamcılığı, her bakımdan daha avantajlı ve daha etkili görünmektedir. Bu nedenle birçok yeni nesil reklamcı, tanıtım ve pazarlama kampanyalarını internet reklamları üzerinden yürütmekte ve hedefledikleri başarılara ulaşmaktadır.

İnternet reklamcılığı kendine birçok alan bulsa da bu alanların en verimlisi her zaman (Google Adwords) Google Ads reklam hizmeti olmuştur. Google reklamlarının bu kadar çok tutulmasının nedeni dünya genelindeki internet kullanıcılarının %91’inin açılış sayfası olarak Google’ı kullanmasıdır. Google’ın reklam verme hizmeti olarak karşımıza çıkan (Google Adwords) Google Ads reklam hizmetlerinin internet dünyasındaki en önemli aşamasıdır.

(Google Adwords) Google Ads reklamları ile her yıl birçok firma Google ile reklam anlaşması yapmakta ve bu şekilde tanıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Google’a reklam veren birçok firma, (Google Adwords) Google Ads reklam hizmeti sayesinde web sitelerini Google aramalarında her zaman üst sıralarda tutmaktadır. Bu sebeple belirli kelimeler üzerinden arama yapan internet kullanıcıları her zaman bu firmaların verdiği reklamları görmektedir. (Google Adwords) Google Ads reklamlarının hazırlanması için firmaların başlık, alt metin, bağlantı ve fotoğraf seçmesi gerekmektedir. Firmalar ayrıca hangi kelimelerin arama sonucu olarak görünmek istediklerini, hedef bölgelerini ve yaş aralıklarını Google’a bildirerek reklam süreçlerini daha verimli hale getirebilmektedir.

(Google Adwords) Google Ads reklam alma süreçlerini her zaman profesyonel bir şekilde takip eden bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Reklam alma ve gösterme politikaları ile her zaman büyük övgü toplayan Google’da reklamları ile yer almak her işletmenin hayalidir. Google web reklam hizmetleri, profesyonel ekibimiz tarafından ajansımız bünyesinde verilmektedir. Bu alanda profesyonel bir destek almanız reklamlarınızı en ucuz, en etkili ve en uzun sürede yayında tutmanızı sağlayacaktır. (Google Adwords) Google Ads reklam uzmanları sizin için en uygun reklam stratejisini belirleyecek ve bu sayede firmanızın tanınırlığı her geçen gün daha da artacaktır.

(Google Adwords) Google Ads reklam süreci boyunca ayıracağınız bütçeyi en doğru ve en verimli şekilde kullanmak, sektörünüzdeki potansiyel müşterilerinizin internet kullanım davranışlarını analiz ederek sizin için en faydalı reklam seçeneklerini düzenlemek ve belirlenen reklam stratejileri sayesinde reklamlarınızdan maksimum etkiyi almanızı sağlamak birlikte çalıştığınız reklam ajansının temel görevleri arasında yer almaktadır.

Google reklam alma süreci boyunca birçok teknik detay ile ilgilenmesi gereken Google reklam uzmanlarının buna göre eğitimler ve sertifikalar almış olması, sizinle çalışmaya başlamadan önce eğitimlerini ve referanslarını size iletmesi gerekmektedir. Çünkü Google reklam hizmetleri, uzmanlık gerektiren bir süreç olup ancak alanında deneyimli ve profesyonel bir ekiple başarıya ulaşabileceğiniz bir iş ortaklığıdır.

(Google Ads) Google Adwords reklam fiyatları, tanıtım ve pazarlama süreçleriniz içerisinde yer alan birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterse de ajansımız Google reklam Ankara dendiğinde akla gelen ilk adres olarak, size her türlü desteği vermek için hazırdır.

Eğer siz de profesyonel bir Google reklam ekibinin tüm süreç boyunca size destek olmasını ve reklam etkinliklerinizi yönetmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve sizin için özel olarak hazırlanacak olan fiyat teklifini görebilirsiniz. Google reklam alma projeniz boyunca en doğru ve en verimli reklam stratejisini sizin için oluşturarak, ayırdığınız bütçeyi en faydalı şekilde kullanabilir, bu sayede Google reklamları ile firmanızı potansiyel müşterileri ile başarıyla buluşturabiliriz.

teklif alın